Recepty

Zdravé snídaně

Zdravé snídaně

Zdravé snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne. Měly by vás pořádně nakopnout, abyste měli od rána dostatek energie.
Polévky

Polévky

Všichni slýcháváme od našich babiček a maminek, že POLÉVKA JE GRUNT. A je to tak! Polévky jsou prostě základ.
Hlavní jídla

Hlavní jídla

Hlavní chod dne většinou probíhá v rámci oběda a představuje oblíbený mezník dne (především pro pracující, ale i třeba děti ve školách, školkách).
Nápoje

Nápoje

Tekutiny ovlivňují látkovou výměnu, udržují konstantní tělesnou teplotu, dodávají nám potřebné vitaminy, minerály i stopové prvky.
Masové kuličky

Masové kuličky

Z tohohle kouká trochu IKEA marketing, ale nenechte se zmást, tyhle kuličky jsou opravdu masové. Můžete si k nim dát téměř jakoukoli přílohu, kterou máte rádi, od syrové zeleniny, tepelně zpracovanou a samozřejmě kdo holduje bramborám nebo těstovinám, půjde to chuťově taky pospolu. Jen k těstovinám doporučuji nějakou omáčku, ať vám to líp klouže do krku ;-)
Pomazánky

Pomazánky

Univerzální pohoštění pro jakoukoli příležitost - zdravé pomazánky na X způsobů, které budou chutnat všem.
Dezerty

Dezerty

Někdy si prostě takovouhle odměnu zasloužíme. Ke kafíčku nebo k snídani, to přesně chceš! Prostě mňamka!
Saláty

Saláty

Saláty jsou naprosto zásadní pochutinou pro každého milovníka zdravé výživy. Můžete klidně jednoduše naházet do mísy různou zeleninu nebo ovoce, ale pokud chcete zkusit saláty chuťově i energeticky vyvážené a sladěné, měli byste o jejich složení přemýšlet. Mrkněte pro inspiraci třeba na ty naše.